• کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات امداد مسکن با دقت مطالعه بفرمایید. توجه داشته باشید که ثبت درخواست خدمات و سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین امدادمسکن از سوی شما می باشد.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در سایت جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

ماده 1- تعاریف و اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی و مشروح زیر است:
 • کاربر: افرادی که در سایت امداد مسک.Emdadmasskan.com ثبت نام کرده اند و از خدمات ارائه شده  در سایت و اپلیکیشن امدادمسکن استفاده می کنند.
 • متخصص: افرادی که در سایت امداد مسکنEmdadmasskan.ir ثبت نام کرده اند و طبق قراردادهای یکساله استخدام امدادمسکن می باشند،و کار خدمات رسانی را برای کاربران انجام می دهند.
 • اپراتور: افرادی که پرسنل امدادمسکن هستند و به صورت شبانه روز پاسخگوی کاربران می باشند و عملیات تایید درخواست خدمات کاربران و هماهنگی های لازم بین متخصص و کاربر را انجام می دهند.
 • مدیر فروش: افرادی که امداد مسکن را در ابتدا به کاربران معرفی می کنند و هماهنگی و توافق اولیه جهت بازدید ملک و تعیین قیمت توسط کارشناس را انجام می دهد.
 • کارشناس: شخصی که از طرف امدادمسکن برای بازدید محل و تشخیص متراژ و قدمت بنا به  محل رجوع می کند و قرارداد کتبی با کاربر را انجام می دهد.
 • شرکت: ارائه دهنده خدمات امدادمسکن.*
 • پنل: امدادمسکن بسته به نیاز و درخواست کاربران خدماتی را در قالب چهارچوب های مشخص  آماده کرده هست، که هر یک از کاربران می توانند بعد از بررسی کامل، پنل انتخابی خود را خریداری کنند.
 • حساب کاربری: هر یک از کاربران باید یک حساب کاربری در سایت Emdadmasskan.com داشته باشند، و از طریق آن درخواست خدمات، و واریز وجه را انجام دهند.
 •  
ماده 2- حساب کاربری:
 • کاربر با ثبت نام در امدادمسکن می پذیرد که قوانین و مقررات امدادمسکن را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفاده مستمر کاربران از امدادمسکن به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
 • کاربر می تواند با انتخاب و خرید هر یک از اشتراک های امدادمسکن (طلایی,نقره ای) کلیه خدمات مربوط به همان اشتراک را به مدت یک سال از امدادمسکن دریافت کند.
 • برای استفاده از خدمات امدادمسکن لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در سایت امدادمسکن”ایجاد کند. (تنها افرادی که بیش از 18سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند، می توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در امدادمسکن کنند.برای استفاده از خدمات امدادمسکن کاربر باید نام، نام خانوادگی، آدرس، پست الکترونیکی و شماره همراه خود را در سایت امدادمسکن ثبت کند.
 • کاربر می پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به روز در سایت و اپ امدادمسکن وارد کند.
 • هر فرد تنها می تواند یک حساب کاربری در امدادمسکن داشته باشد.
 • مسئولیت همه فعالیت هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در امدادمسکن انجام می شود به عهده کاربر است.
 • مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهده کاربر است، و در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری ،کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به شرکت اطلاع دهد. بدیهی است تا زمانی که اطلاع رسانی به شرکت انجام نشده باشد، مسئولیت همه فعالیت هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام می شود به عهده کاربر خواهد بود.
 • کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد، یا حساب خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کند.
 • کاربر موظف است بعد از ثبت نام در سایت امدادمسکن”نسبت به تکمیل اطلاعات و پرداخت مبلغ پنل انتخابی اقدام نماید و از معلق نگه داشتن(در حالت انتظار) حساب کاربری خودداری نماید.درغیر این صورت بعد از 7روز حساب کاربری توسط تیم پشتیبانی حذف خواهد شد.
 •  
ماده 3- استفاده از خدمات امداد مسکن:
 • امداد مسکن موظف است تمامی خدمات مربوط به اشتراک کاربران را در محل ذکر شده در قرارداد انجام دهد.(به جزء خدماتی که در جلوی انها در لیست خدمات, عبارت در هر نقطه از شهر ذکر شده باشد.)
 • با خرید اشتراک مورد نظر هر یک از دسته بندی های خدمات به صورت یک بار در ماه عضی خدمات یک بار درسال مختص اشتراک طلایی مثل خدمات، شستشوی مبل، اسباب کشی، قالی شویی برای کاربران رایگان می باشد . در صورت درخواست خدمات مجدد در همان ماه از همان خدمات , از ماه های آینده ایشان کسر می گردد. در صورتی کاربر تمایل نداشته باشد خدمات رایگان ماه های آینده خود را از دست بدهد، می تواند با پرداخت درصدی از مبلغ خدمات به شرح زیر از خدمات استفاده کند. “لازم به ذکر است مبلغ خدمات در سایت با عنوان مبلغ خدمات گزینه ای در حال ارائه می باشد. نوبت دوم استفاده در ماه 25% ، نوبت سوم 35% ،نوبت چهارم 45% ،و نوبت پنجم به بعد 65% از مبلغ همان خدمت در خدمات گزینه ای پرداخت می شود
 • چنانچه کاربر اشتراک نقره ای امدادمسکن را انتخاب کرده باشد و تمایل به استفاده از خدماتی را داشته باشد که تنها در اشتراک طلایی قرار دارد،می بایست خدمت مورد نظر را به صورت گزینه ای انتخاب و کل مبلغ خدمات را پس از انجام کار، از طریق سایت به صورت آنلاین پرداخت نماید.
 • با خرید هر یک از پنل ها در صورتی که خدمات استفاده شده توسط کاربر از 30% کل خدمات اشتراک کمتر باشد، بعد از اتمام قرارداد و در زمان تمدید سالانه، 25%تخفیف بر روی هر یک از اشتراک ها از شرکت امدادمسکن دریافت خواهد کرد.
 • متخصصین متعهد می شوند در حین ارائه خدمات از استعمال دخانیات و هرگونه فعالیت نامتعارف که موجب آزردگی کاربر شود امتناع کنند.
 • کاربر باید درخواست خود را با شرح وضعیت توضیح داده و در ثبت درخواست خود دقت لازم را داشته باشد.بدیهی است که مسئولیت هر گونه اشتباه از طرف کاربر به عهده شخص ایشان می باشد.
 • کاربر متعهد است در صورت داشتن هرگونه تقاضای نا متعارف و وجود هر گونه پرنده یا  حیوان خانگی در منزل موضوع را قبل از توافق بر انجام کار به شرکت امدادمسکن اعلام کند.در غیر این صورت چنانچه پس از پذیرش درخواست خدمت و عزیمت متخصص به محل مواجه با موارد فوق شود، مجاز به ترک محل و امتناع از انجام خدمات بوده و مسئولیت جبران خسارت وارد بر عهده کاربر است.
 • کاربر می پذیرد که امدادمسکن ممکن است از ارسال پیامک(SMS) به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند، کاربر می تواند درخواست کند که ارسال این پیامک ها قطع شود، اما می پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام ها ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شود.
 • کاربر می پذیرد که اسناد،مدارک و اشیاء مهم و گرانبهای خود  اعم از، طلا، ارز، جواهرات و سایر اشیای قیمتی خود را بدون مواظبت در معرض دید متخصص قرار ندهد و بر نگهداری آنها نظارت داشته باشد. همچنین قبل از خروج متخصص تمامی  لوازم منزل خود را کنترل نموده و هر گونه کاستی احتمالی را قبل از خروج متخصص از محل به شرکت امدادمسکن اطلاع دهد.در صورتی که متخصص محل را ترک کرده باشد و کاربر هم مدرک معتبری برای اثبات ادعای خود نداشته باشد، امدادمسکن هیچ گونه مسئولیتی در قبال ادعای کاربر نخواهد داشت.
 • متخصص می پذیرد که در حفظ و نگهداری تمامی اشیای منزل کاربر نهایت تلاش خود را بکند و در صورت هرگونه آسیب باید خود جوابگوی کاربر باشد.
 • مسئولیت تامین اینترنت و سخت افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات امدادمسکن به عهده کاربر است.
 • کاربر موظف است زمان حضور و جنسیت متخصص مورد نظر را از قبل اعلام کند تا اپراتور امدادمسکن بتواند با برنامه ریزی و طبق درخواست کاربر متخصص به محل اعزام کند.
 • کاربر متعهد می شود پس از اتمام خدمات از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از خدمات امدادمسکن یا متخصصان کسب کرده است هیچ گونه استفاده ای نکند.طبعاً ذخیره کردن اطلاعات متخصصان در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوه دیگر نیز مغایر با قوانین امدادمسکن خواهد بود.
 • در صورتی که کاربر به مکان جدیدی نقل مکان کند امدادمسکن این امکان را فراهم کرده که، کاربر بعد از استقرار در مکان جدید با پشتیبانی امدادمسکن تماس گرفته،و پس از ثبت آدرس جدید در سامانه، کارشناسان امدادمسکن جهت بازدید ملک به محل جدید مراجعه کرده و بعد از بررسی دقیق و تعیین ما به التفاوت قیمتی از لحاظ متراژ و قدمت، کاربر می تواند بعد از پرداخت، مجدد از خدمات امدادمسکن در ملک جدید استفاده کند.
 •  
ماده 4- هزینه و پرداخت ها:
امداد مسکن موظف است تمامی خدمات مربوط به اشتراک کاربران را در محل ذکر شده در قرارداد انجام دهد.(به جزء خدماتی که در جلوی انها در لیست خدمات, عبارت در هر نقطه از شهر ذکر شده باشد.) ا خرید اشتراک مورد نظر هر یک از دسته بندی های خدمات به صورت یک بار در ماه عضی خدمات یک بار درسال مختص اشتراک طلایی مثل خدمات، شستشوی مبل، اسباب کشی، قالی شویی برای کاربران رایگان می باشد . در صورت درخواست خدمات مجدد در همان ماه از همان خدمات , از ماه های آینده ایشان کسر می گردد. در صورتی کاربر تمایل نداشته باشد خدمات رایگان ماه های آینده خود را از دست بدهد، می تواند با پرداخت درصدی از مبلغ خدمات به شرح زیر از خدمات استفاده کند. “لازم به ذکر است مبلغ خدمات در سایت با عنوان مبلغ خدمات گزینه ای در حال ارائه می باشد. نوبت دوم استفاده در ماه 25% ، نوبت سوم 35% ،نوبت چهارم 45% ،و نوبت پنجم به بعد 65% از مبلغ همان خدمت در خدمات گزینه ای پرداخت می شود چنانچه کاربر اشتراک نقره ای امدادمسکن را انتخاب کرده باشد و تمایل به استفاده از خدماتی را داشته باشد که تنها در اشتراک طلایی قرار دارد،می بایست خدمت مورد نظر را به صورت گزینه ای انتخاب و کل مبلغ خدمات را پس از انجام کار، از طریق سایت به صورت آنلاین پرداخت نماید. با خرید هر یک از پنل ها در صورتی که خدمات استفاده شده توسط کاربر از 30% کل خدمات اشتراک کمتر باشد، بعد از اتمام قرارداد و در زمان تمدید سالانه، 25%تخفیف بر روی هر یک از اشتراک ها از شرکت امدادمسکن دریافت خواهد کرد. متخصصین متعهد می شوند در حین ارائه خدمات از استعمال دخانیات و هرگونه فعالیت نامتعارف که موجب آزردگی کاربر شود امتناع کنند. کاربر باید درخواست خود را با شرح وضعیت توضیح داده و در ثبت درخواست خود دقت لازم را داشته باشد.بدیهی است که مسئولیت هر گونه اشتباه از طرف کاربر به عهده شخص ایشان می باشد. کاربر متعهد است در صورت داشتن هرگونه تقاضای نا متعارف و وجود هر گونه پرنده یا  حیوان خانگی در منزل موضوع را قبل از توافق بر انجام کار به شرکت امدادمسکن اعلام کند.در غیر این صورت چنانچه پس از پذیرش درخواست خدمت و عزیمت متخصص به محل مواجه با موارد فوق شود، مجاز به ترک محل و امتناع از انجام خدمات بوده و مسئولیت جبران خسارت وارد بر عهده کاربر است. کاربر می پذیرد که امدادمسکن ممکن است از ارسال پیامک به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند،کاربر می تواند درخواست کند  که ارسال این پیامک ها قطع شود، اما می پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام ها ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شود.کاربر می پذیرد که اسناد،مدارک و اشیاء مهم و گرانبهای خود  اعم از، طلا، ارز، جواهرات و سایر اشیای قیمتی خود را بدون مواظبت در معرض دید متخصص قرار ندهد و بر نگهداری آنها نظارت داشته باشد. همچنین قبل از خروج متخصص تمامی  لوازم منزل خود را کنترل نموده و هر گونه کاستی احتمالی را قبل از خروج متخصص از محل به شرکت امدادمسکن اطلاع دهد.در صورتی که متخصص محل را ترک کرده باشد و کاربر هم مدرک معتبری برای اثبات ادعای خود نداشته باشد، امدادمسکن هیچ گونه مسئولیتی در قبال ادعای کاربر نخواهد داشت.متخصص می پذیرد که در حفظ و نگهداری تمامی اشیای منزل کاربر نهایت تلاش خود را بکند و در صورت هرگونه آسیب باید خود جوابگوی کاربر باشد.مسئولیت تامین اینترنت و سخت افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات امدادمسکن به عهده کاربر است.کاربر موظف است زمان حضور و جنسیت متخصص مورد نظر را از قبل اعلام کند تا اپراتور امدادمسکن بتواند با برنامه ریزی و طبق درخواست کاربر متخصص به محل اعزام کند.کاربر متعهد می شود پس از اتمام خدمات از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از خدمات امدادمسکن یا متخصصان کسب کرده است هیچ گونه استفاده ای نکند.طبعاً ذخیره کردن اطلاعات متخصصان در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوه دیگر نیز مغایر با قوانین امدادمسکن خواهد بود.در صورتی که کاربر به مکان جدیدی نقل مکان کند امدادمسکن این امکان را فراهم کرده که، کاربر بعد از استقرار در مکان جدید با پشتیبانی امدادمسکن تماس گرفته،و پس از ثبت آدرس جدید در سامانه، کارشناسان امدادمسکن جهت بازدید ملک به محل جدید مراجعه کرده و بعد از بررسی دقیق و تعیین ما به التفاوت قیمتی از لحاظ متراژ و قدمت، کاربر می تواند بعد از پرداخت، مجدد از خدمات امدادمسکن در ملک جدید استفاده کند.
ماده 5 - مسئولیت امدادمسکن :
امدادمسکن با تمام امکانات خود از جمله واحد های  پشتیبانی و مرکز تماس بازرسی و نظارت و میانجیگری، تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران ، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفاده خدمات امدادمسکن بین کاربران و متخصصین  و ایجاد صلح و سازش فنی مابین آنها می کندامدادمسکن با استفاده از نظارت های خود تلاش می کند خدمات با کیفیت و امنیت به کاربران ارائه دهد.امدادمسکن همه تلاش خود را جهت خدمات رسانی به کاربران عزیز می کند، اما تضمینی نسبت به اجرا شدن نرم افزار بر روی همه دستگاه ها یا همه شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ) نخواهد دادتمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد امدادمسکن محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده ،مگر برابر تصمیم مقام صالح.چنانچه هر یک از کاربران امدادمسکن در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند، برابر شرایط فوق می توانند شکایات خود را از طریق مرکز تماس امدادمسکن مطرح کنند، امدادمسکن پیگیری لازم وتلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.در صورتی که کاربر درخواست خدمات تعمیرات وسایلی را داشته باشد که نیاز به تعویض  قطعه برند خارجی باشد و یا دستگاه خیلی قدیمی باشد و تعمیر دستگاه توسط متخصصین امدادمسکن امکانپذیر نباشد،امدادمسکن مسئولیتی در قبال تعمیر آن ندارد.شرایط اضطرار:در اثر حوادث غیر مترقبه نظیر”زلزله،سیل،طوفان”تصمیم گیری در مورد زمان و نحوه خدمات رسانی پنل مربوطه به عهده امداد مسکن می باشد.ماده  
6 - مسئولیت کاربران و متخصصین:
کاربر موظف است در صورت هر گونه تغییراتی در مورد درخواست خود اعم از تغییر زمان, تغییر درخواست و… تا 2ساعت قبل از ارائه خدمات به اطلاع شرکت برساند.(.در صورت عدم اطلاع رسانی از طرف کاربر نوبت خدمات رسانی شما در همان ماه از بین می رود، و در صورت پرداخت هزینه، مبلغی بازگشت نمی شود.)ر صورت مغایرت اطلاعات اعلام شده توسط کاربر با واقعیت، شرکت امدادمسکن مجاز است قرارداد را یک طرفه فسخ نماید و یا روند خدمات رسانی را قطع کرده و تا زمان رفع مشکل ایجاد شده تمامی درخواست های کاربر را لغو نماید، و کاربر امکان دریافت هیچ گونه خدماتی را نخواهد داشت.(در پنل گزینه ای در صورت هر گونه نا هماهنگی از طرف کاربر برگشت وجه امکان پذیر نخواهد بود).کاربر موظف است در صورت درخواست هر یک از خدمات در زمان تأیید شده در محل حضور داشته باشد و همکاری های لازم را با متخصصین امدادمسکن داشته باشد تا خدمت رسانی به نحو احسن انجام پذیرد.مسئولیت همه اقدامات و افعال کاربران و متخصصین که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام انجام خدمات) و قوانین مدنی باشد، برعهده شخص متخلف بوده و امدادمسکن هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نخواهد داشت. و امداد مسکن می تواند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی امدادمسکن بعمل آورد.هر گونه اقدامی از سوی کاربران و متخصصین که منجر به ورود خسارت به نام و اعتبار و شهرت تجاری امدادمسکن شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و امدادمسکن حق غیر فعال نمودن کاربر و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.متخصصین متعهد می شود تنها از علائم و اقلام سازمانی استفاده کند که توسط امدادمسکن تهیه و در اختیار او گذاشته شده است.(لباس کار یا ابزار نظافت و ) و مسئولیت استفاده از اقلام و علایمی که سبب ایجاد مشابهت و یا ایجاد اشتباه برای کاربران و یا سایر اشخاص اعم از حقیقی و یا حقوقی کند، بر عهده متخصص بوده و در صورت لزوم،امدادمسکن به قطع همکاری با نامبرده و پیگیری قانونی اقدام خواهد نمود. و شخص متخلف مکلف به جبران خسارت وارده به امدادمسکن خواهد بود.مسئولیت رعایت همه قوانین و مقررات کشوری بر عهده کاربران و متخصصین است.در مورد خدمات مربوط به خانم ها،در صورتی که متخصص در زمان مراجعه با متقاضی آقا مواجه شود،موظف است محل را ترک کند در غیر این صورت هم متخصص و هم کاربر متخلف محسوب می گرددند. ماده
ضوابط رسیدگی به شکایات مربوط به درخواست ها:
(در موارد زیر کاربر می تواند نسبت به اعلام شکایت و نارضایتی از خدمات امدادمسکن اقدام نماید.)دریافت دستمزد نا متعارف.عدم حضور به موقع متخصص در زمان مقرر(تاخیر متخصص تا نیم ساعت در کلانشهر ها مجاز است. “از کاربران تقاضا می شود شکیبایی خود را حفظ نمایند .کیفیت نا مناسب خدمات: کاربر می تواند در حین حضور متخصص در محل نسبت به اعلام نارضایتی از کیفیت خدمات اقدام نماید. “کاربر می تواند در یک ساعت اول حضور متخصص با توجه به کیفیت کار از او بخواهد که محل را ترک کند. سپس می تواند از محل هایی که نشان دهنده کیفیت نا مناسب کار است عکس گرفته و برای واحد پشتیبانی امدادمسکن ارسال نماید. در صورت تایید کارشناسان امدادمسکن با توجه به محتوای عکس ها طبق آیین نامه داخلی : 1-در پنل گزینه ای می تواند مبلغی پرداخت نکند. 2- در پنل طلایی و نقره ای کاربر می تواند از نوبت خدمات خود دوباره استفاده کند.دزدی: در صورت وجود مستنداتی مبنی بر اینکه متخصص مرتکب این کار شده واحد رسیدگی به شکایات امدادمسکن پیگیری این موضوع را انجام خواهند داد. در صورت عدم وجود مستندات این اتهام قابل اثبات و پیگیری نخواهد بود.خسارت دیدن لوازم کاربر: در این شرایط کاربر باید حد اکثر تا 24ساعت بعد از وقوع حادثه نسبت به اعلام خسارت اقدام کند. هنگام وقوع خسارت تا زمان مراجعه کارشناس از سمت امدادمسکن کاربر نباید دست به تغییر صحنه و از بین بردن نشانه های وقوع خسارت بزند، تا بتوان خسارت را بررسی کرد.عدم حل مشکل در خدمات مربوط به تعمیرات : حداکثر اگر طی 15روز از پایان کار، کاربر متوجه شود که عیب مورد نظر به طور کامل رفع نشده یا مجدداً در همان قطعه دچار همان مشکل قبلی شده است، می تواند این موضوع را با پشتیبانی امدادمسکن اعلام نماید و متخصص موظف به مراجعه مجدد و حل نهایی موضوع است.درخواست کارشناسی رسمی دادگستری:در صورتی که به هر دلیل مشتری نظر یا میانجیگری کارشناسان امدادمسکن را قبول نکند، می تواند درخواست بررسی موضوع توسط کارشناس رسمی دادگستری بدهد. در صورتیکه کارشناس رسمی دادگستری نظر کارشناس امدادمسکن را تایید کند، کاربر می پذیرد که هزینه کارشناس رسمی دادگستری را پرداخت کند. ماده
ماده 8 -شرایط وسایل همراه کاربر و متخصص به شرح زیر است
وسایلی که کاربر نباید در محل داشته باشد عبارت است از:مواد منفجره، محترقه، مواد سمی،اسیدی، بیماری زا و بدبو،مایعات و جامدات آتش زا و سوختنی، مواد و وسایل رادیو اکتیو.وسایلی که متخصص نباید همراه داشته باشد عبارت است از: مواد منفجره، محترقه، موادسمی، اسیدی، بیماری زا و بدبو، مایعات و جامدات آتش زا و سوختنی، مواد و وسایل رادیو اکتیو، هر گونه سلاح گرم و سرد و مواد مخدر و مشروبات الکلی و هر موارد دیگری که نا متعارف یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است.درخواست خدمات بدون حضور کاربر(مالک،مستاجر، بستگان درجه یک، یا وکیل ایشان)توسط کاربر امدادمسکن ممنوع است. و کاربر حق درخواست و انجام خدمات را نخواهد داشت، در صورت عدم رعایت همه مسئولیت های ناشی از این تخلف بر عهده اقدام کنندگان آن است و شرکت امدادمسکن حق دارد نسبت به قطع دسترسی اقدام و مبادرت به پیگیری قانونی از جمله مطالبه خسارت از شخص متخلف کند.
ماده 9 - موارد فنی:
کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد(Source Code) نرم افزارهای امدادمسکن شامل دیکامپایل(Decompile)، مهندسی معکوس (Reverse Engineering) یا فعالیت های مشابه انجام ده کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های farming یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از سرویس امدادمسکن را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار امدادمسکن یا در روش ارائه سرویس امدادمسکن تغییر یا اختلالی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (indexing) ،مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیر قانونی و غیر متداول به هیچ بخش سرویس امدادمسکن یا سرویس های مرتبط با امدادمسکن انجام دهد.
ماده 10 -
ماده 10 – قطع سرویس امدادمسکن به هر دلیلی به این نتیجه برسد حضور یک کاربر و یا یک متخصص می تواند برای شرکت، متخصصین و یا سایر کاربران خطرناک باشد یا مطلوب نباشد حق حذف دسترسی کاربر یا متخصص مذکور به پنل کاربری امدادمسکن را دارد.